Výroba podlah a povrchů

Nabídka firmy zahrnuje dodávky epoxidových a polyuretanových podlahových systémů na rekonstruované i nové objekty.

Nabídka firmy zahrnuje dodávky podlahových systémů na rekonstruované i nové objekty. Navrhujeme a dodáváme povrchy do průmyslových objektů, nemocnic, bank, garážových stání, potravinářského průmyslu, komerčních objektů apod.


Designové aplikace
Z designových interiérových aplikací patří např. epoxidové lité podlahy nebo litá podlaha s vysokým leskem.

 

Pro takto široký záběr finálních odběratelů disponujeme celou škálou technologií a povrchů: 

  • průmyslové podlahy - nátěrové technologie, tenké stěrky, samonivelační stěrky i polymerbetonové povrchy, elektrostaticky vodivé povrchy, těžké povrchy schopné funkce jako pojížděné hydroizolace. Tyto povrchy mohou být lesklé i matné, hladké nekluzné nebo v provedení s protiskluzovým efektem. Vše dodáváme v různých barevných provedeních.  
  • zdvojené podlahy - tyto systémy umožňují snadné a variabilní řešení povrchů s potřebou umístění rozvodů a kabelů pod povrchem podlahy, je zde několik možností volby stavebních výšek. Skladba systému dovoluje snadnou změnu kabelových tras bez nutnosti zásahu do konstrukce. Dodáváme s různými povrchy, možné je i elektrostatické provedení.
  • ostatní povlakové technologie - mezi tyto technologie lze zařadit sportovní povrchy, PVC, linolea, gumové povrchy, provádění suchých technologií apod. 

Rychlý kontakt

Pošlete nám nezávaznou poptávku přes náš web a získejte slevu 10% na všechny povrchy. Náš obchodní zástupce Vás kontaktuje a pomůže v orientaci a správném výběru nového povrchu.