Kamínkové koberce

Naše epoxidové pojivo na kamínkové koberce jsme vyvinuli ve spolupráci s odborníky z vysoké školy chemicko-technologické v Pardubicích. Vyniká vysokou chemickou i UV odolností s barevnou stabilitou a výbornými pevnostními charakteristikami

Naše epoxidové pojivo na kamínkové koberce jsme vyvinuli ve spolupráci s odborníky z vysoké školy chemicko-technologické v Pardubicích. Vyniká vysokou chemickou i UV odolností s barevnou stabilitou a výbornými pevnostními charakteristikami.

 

Nyní jedinečná příležitost!!!

Kontaktujte našeho obchodníka on-line přes náš web a získejte tak slevu 10% na všechny naše povrchy.

 

Designové aplikace
Z designových interiérových aplikací patří např. epoxidové lité podlahy nebo litá podlaha s vysokým leskem.

Pro takto široký záběr finálních odběratelů disponujeme celou škálou technologií a povrchů: 

  • průmyslové podlahy - nátěrové technologie, tenké stěrky, samonivelační stěrky i polymerbetonové povrchy, elektrostaticky vodivé povrchy, těžké povrchy schopné funkce jako pojížděné hydroizolace. Tyto povrchy mohou být lesklé i matné, hladké nekluzné nebo v provedení s protiskluzovým efektem. Vše dodáváme v různých barevných provedeních.  
  • zdvojené podlahy - tyto systémy umožňují snadné a variabilní řešení povrchů s potřebou umístění rozvodů a kabelů pod povrchem podlahy, je zde několik možností volby stavebních výšek. Skladba systému dovoluje snadnou změnu kabelových tras bez nutnosti zásahu do konstrukce. Dodáváme s různými povrchy, možné je i elektrostatické provedení.
  • ostatní povlakové technologie - mezi tyto technologie lze zařadit sportovní povrchy, PVC, linolea, gumové povrchy, provádění suchých technologií apod. 

Rychlý kontakt

Pošlete nám nezávaznou poptávku přes náš web a získejte slevu 10% na všechny povrchy. Náš obchodní zástupce Vás kontaktuje a pomůže v orientaci a správném výběru nového povrchu.