Detail firmy

Dlouhodobě se zaměřujeme na výrobu epoxidových systémů pro provádění speciálních stavebních prací v oblastech průmyslových podlah, opravy a sanace podlahových systémů, dodávky s montáží zdvojených podlah, povlakových povrchů a jiných povrchů.

Firma OKR v.o.s. se dlouhodobě zaměřuje výrobu epoxidových systémů pro provádění speciálních stavebních prací v oblastech průmyslových podlah, opravy a sanace podlahových systémů, dodávky s montáží zdvojených podlah, povlakových povrchů, chemicky odolných povrchů, hydroizolací, betonové a podlahové konstrukce, které se používají ve výrobních, prodejních a skladovacích halách, v objektech zemědělských, v podzemních garážích, ale i v objektech občanské vybavenosti.

Finální povrchové úpravy jsou vysoce esteticky hodnotné s využitím širokého designového spektra použití u pozemního stavitelství s možností optimalizace technického řešení a finálního vzhledu.

Epoxidové podlahy výrazně zvýší kvalitu podlah, jejími hlavními přednostmi jsou hlavně tyto parametry: chemická odolnost, mechanická odolnost a hlavně vzhled epoxidové podlahy. Epoxidové podlahy mají množství variant od hladkých, protiskluzných, z barevných písků, až po vysoce dekorativní interiérové podlahy.

V případě požadavku jsme Vám obratem k dispozici pro řešení výše uvedené problematiky. Zpracujeme pro Vás technické i technologické řešení. Požadované práce pak realizujeme s využitím vlastních kapacit dle Vašich požadavků k Vaší spokojenosti.

 

 


Rychlý kontakt

Pošlete nám nezávaznou poptávku přes náš web a získejte slevu 10% na všechny povrchy. Náš obchodní zástupce Vás kontaktuje a pomůže v orientaci a správném výběru nového povrchu.